Informacija klientams


 

Užklausos pateikimas

Atsiųskite užklausą elektroniniu paštu. Pagal gaminio specifikaciją jums bus paruošta sąmata. Gali būti suskaičiuota keletas variantų keičiant puslapių skaičių, tiražą, įrišimo būdą ir t.t., kad galėtumėte išsirinkti optimaliausią variantą.

 

Sąmatos patvirtinimas

Atidžiai patikrinkite sąmatą ir patvirtinkite gamybai elektroniniu paštu arba telefonu, nurodydami užklausos numerį.

 

Atsiskaitymo sąlygos

Jūsų užsakymo gamybos procesas pradedamas tik suderinus atsiskaitymo sąlygas ir gavus avansinį apmokėjimą.

 

PDF failų persiuntimas

Sąmata pateikta įvertinant, kad PDF failai, gaunami iš kliento, yra profesionaliai paruošti ir tinkami spaudai. Jei jūs tuo esate tikri, persiųskite paruoštus failus per www.wetransfer.com, arba el. paštu, tiesiogiai jus aptarnaujančiam projektų vadovui. 

PDF failų korekcija

Jeigu neturite galimybių profesionaliai paruošti tinkančią spaudai grafinę medžiagą, mūsų komanda pasiruošusi jums padėti.

 

Kontrolinio atspaudo patvirtinimas

Paruošus elektroninį kontrolinį antspaudą “Soft – Proof” (PDF failą) jį siunčiame atgal klientui - patikrinimui bei užsakymo patvirtinimui. Gamybą pradėsime tik patvirtinus kontrolinio antspaudo failus.

 

Produkcijos gamyba

Jūsų užsakymas gaminamas, prižiūrimas ir tikrinamas. Pagaminus produkcija pastatoma į sandelį išvežimui arba atsiėmimui.

 

Pristatymas

Produkcija pristatoma jūsų nurodytu adresu (-ais) bendradarbiaujant su patikimomis logistikos įmonėmis, arba atsiimama iš mūsų sandelio.