Individualūs darbo kalendoriai

Bet kuris kalendorius gali būti pagamintas pagal jūsų poreikius - nuo individualios viršelio dangos ar spaudos, įspausto ar folijuoto logotipo iki individualizuotos vidinės informacijos, spaudos spalvų, formato.

Darbo knygos - kalendoriai "dirba" ir reklamuoja įmonę visus metus - tai ne tik stilingas darbo įrankis, bet ir puiki dovana jūsų kolegoms, klientams ir partneriams.

Individualius kalendorius galime pagaminti naudojant mūsų paruoštus vidinius blokus ir pagaminant jums skirtą individualų viršelį su dirbtine oda ir norimu įspaudu ar folijuotu užrašu, arba atspausdinant jūsų norimą viršelį.

Taip pat mūsų spaustuvėje galime sukurti ir pagaminti visiškai individualų, Jūsų įmonės stilių ir įvaizdį atitinkantį darbo kalendorių. Tokio darbo kalendoriaus spauda, vidiniai lapai, viršelis, priešlapiai, būtų sukurti pagal individualų poreikį, naudojant mūsų turimus maketus. Šiame kalendoriuje galėtumėte patalpinti vidinę įmonės informaciją, darbuotojų kontaktus, gimtadienius, nuotraukas iš įmonės gyvenimo ir pan.

Norite sužinoti savo kalendoriaus kainą?
parašykite mums į el. paštą: [email protected].